آخرین پست های بلاگ

بدون شک، چای یکی از پرطرفدارترین و محبوب­ترین نوشیدنی­های جهان است. نوشیدنی ای که آرامش­بخش و همراه لحظات خوش ماست. با این وجود دغدغه بسیاری از افراد انتخاب چای خوب و با کیفت است. سوال اینجاست که محبوب­ترین و بهترین برند چای و نوشیدنی خارجی در ایران کدام است؟ برای پاسخ به این سوال باید به المان های مختلفی نظیر تنوع محصولات، ارگانیک بودن و مهم­تر از همه عطر و طعم چای توجه کرد که در ادامه مقاله به آن­ها خواهیم پرداخت.
23 مرداد 1400
نوشیدنی چای در فرهنگ ما جایگاه ویژه‌ای دارد. جالب این است که در هر قوم و قبیله‌ای که وارد می‌شوید، چای در پذیرایی از مهمان نقش اول را بازی می‌کند و آن چه در اولین سینی پذیرایی حاکم است.
10 مرداد 1400
چای محمود را می‌توان از نام‌آشناترین نوشیدنی‌ها بین شهروندان زیادی در سراسر دنیا دانست! یا بیش از آن، چای محمود فرصتی به همراه می‌آورد تا در کنار گرمای چای، لحظاتی از آرامش و سلامتی را تجربه کنیم.
22 تیر 1400
خیلی بعید است که کسی در کشور ما چای بخورد و بعد از آن بگوید آن را دوست ندارد! چای می‌تواند به یک دوست صمیمی تبدیل شود. چای نوشیدنی محبوبی است که البته در قلب ایرانیان جا دارد، به‌طوری که در مراسم‌های مختلف، از شادی تا غم، از عروسی تا سالگرد ترحیم، در تابستان یا زمستان، گرما و سرما، فقر و ثروت، چای همیشه همراه همیشگی ما است. در این مقاله به بررسی موارد مصرف چای در زندگی ما می‌پردازیم.
5 تیر 1400
اگر شما از دسته افرادی هستید که رابطه‌ی بین چای و حس و حال زندگی را تجربه کرده‌اید و به یک فنجان چای مانند یک اثر هنری کم‌نظیر نگاه می‌کنید، به شما تبریک می‌گوییم، چرا که یاد گرفته‌اید در این جهان پر از هیاهو با خوشی‌های کوچک شاد باشید. اما اگر تا به حال موفق به کشف رابطه‌ی شیرین چای، عاشقی و حس زنده بودن نشده‌اید، دعوت می‌کنیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.
5 تیر 1400