Previous
Next

چای محمود

نوشیدنی همراه لحظه های زندگی

چای تنها یك نوشیدنی گرم نیست بلکه‌ یك گفتمان‌، گرمابخش وجود و بهانه‌ای برای آغاز یك معاشرت دل‌چسب است و بی‌دلیل نیست كه نام «محبوب‌ترین نوشیدنی دنیا» را با خود به یدک می‌كشد. نوشیدن چای خستگی‌ها را فراری داده و‌ حس خوب آرامش را به همراه دارد. لفظ چای که امروزه در زبان فارسی به کار می رود، کلمه‌ای چینی بوده که در قدیم در چین و شمال هند به کار برده می‌شده است. چای با پیشینه ای پنج هزار ساله برای اولین بار در چین شناخته شد و به تدریج با توجه خواص آن برای مصارف گوناگون مورد توجه قرار گرفت. این گیاه پس از مدتی به‌عنوان دم‌کرده و نوشیدنی مفرح و بازآورنده سلامتی برای بدن به دربار پادشاهان راه یافت و امروزه در نقاط مختلف جهان و از جمله کشور ما نیز به عنوان یکی از نوشیدنی های متداول شناخته می شود. این گیاه شگفت انگیز در طی سالیان با فرهنگ مردم درآمیخته و اکنون به عنوان همراه همیشگی لحظه های زندگی ما جای گرفته است.

پخش ویدیو

چای محمود یکی از با کیفیت ترین و مرغوب ترین برند های چای خارجی در بازار ایران است. این برند در کشور ترکیه و توسط گروه صنعتی آلتون کایا شکل گرفته است. گروه صنعتی آلتون کایا درسال ۱۹۸۰ میلادی توسط خانواده آلتون کایا در ترکیه تاسیس گردید. موسسین این گروه با هدف اصلی ”جلب رضایت مشتری” اقدام به تولید و عرضه انواع چای با برند ”محمود” نموده و توانستند در مدت کوتاهی این برند را به یک نام تجاری قدرتمند جهانی مبدل سازند. ویژگی متمایز کننده چای محمود که موجب محبوبیت آن در بین مصرف کنندگان گشته، طعم و کیفیت منحصر به فرد آن می باشد. چای محمود با استفاده از مرغوب ترین محصولات چای مزارع سریلانکا و بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی فراوری و بسته بندی صنعت چای دنیا تولید و عرضه می گردد. کیفیت بالای چای محمود موجب شد تا در زمان بسیار کوتاهی به عنوان یکی از بهترین برند های چای در جهان شناخته شود و سهم بازار قابل توجهی در بازارهای اروپا و آسیا بدست آورد و همچنین در زمره نام های آشنا و محبوب نزد مصرف کنندگان چای در جهان قرار گیرد.

چای محمود سال ها در بازار ایران حضور داشته و از سال ۱۳۸۷ با راه اندازی یک کارخانه بسته بندی تمام اتوماتیک و مدرن در ایران فعالیت های خود را افزایش داده است. هم اکنون می توان گفت با کیفیت ترین چای خارجی موجود در بازار ایران برند چای محمود است که به صورت انحصاری توسط شرکت تکنام آفرین الوند در ایران توزیع می شود. تکنام آفرین الوند با مدیریت جناب آقای محمد رسول الوند با بهره مندی از ۲۳ سال تجربه در زمینه واردات، فروش و تولید چای از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را آغاز نمود و در حال حاضر این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت ALTUNKAYA GROUP مسئولیت پخش و فروش محصولات چای و قهوه محمود MAHMOOD TEA & MAHMOOD COFFEE را در سراسر ایران  بر عهده دارد.

mahmood_ir_about-4